نحوه ثبت نام اینترنتی دانشگاه سراسری 98 چگونه است؟

27 آبان 1397

نحوه ثبت نام اینترنتی کنکور سراسری 98 چگونه است؟

 

 

ثبت نام اینترنتی کنکور سراسری 98با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهیم .نحوهثبت نام اینترنتی کنکور سراسری 98به این صورت است که ابتدا داوطلبان می بایست یک سری اطلاعات و مدارک به همراه داشته باشند وبعد وارد سایت شوند وبرای ثبت نام اقدام نمایند . .طبق هر ساله سازمان سنجش آموزش کشور از طریق وبگاه سازمان سنجشثبت نام کنکور سراسری 98را انجام می دهد .داوطلبان متقاضی گروهای آزمایشی ا صلی یعنیکنکور تجربیکنکور انسانی کنکور ریاضی کنکور هنر وزبان های خارجه گروه های آزمایشی شناور می توانندثبت نام کنکور سراسری 98را انجام دهند

 

 

ثبت نام کنکور سراسری 98

مراحل گام به گام ثبت نام اینترنتی کنکور سراسری 98 به چه صورتی است ؟

ثبت نام کنکور سراسری 98اولا کد پیگیری ثبت نام و همین طور شماره پرونده و نیز شماره سریال ثبت نام ( شماره 12 رقمی مندرج در سریال اعتباری ثبت نام ) را از طریق وبگاه سنجش برای انجام انتخاب رشته و نیز مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت نامی ویا مشاهده کارنامه نوبت اول ومشاهده کارنامه نهایی دریافت نمایند .لازم به ذکر است این مدارک آزمون را باید به دقت نزد خود نگهداری بنمایند .داوطلبان برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی می توانند با مراجعه به قسمتویرایش اطلاعات در وبگاه سازمان سنجش فقط از تاریخ 19 بهمن لغایت بیست وهشتم بهمن نسبت به ویرایش و تصحیح اطلاعات اقدام نمایند .لازم است متقاضیان بعد از دریافت دفترچه ثبت نام اینترنتیکنکور سراسری 98فرم پیش ثبت نام کنکور 98 تکمیل کنند در زمانثبت نامنیزاینمدارکی را که در ادامه بدان می پردازیم باید آماده کنند .مدارک شامل معدل کتبی دیپلم و کد پیگیری سهمیه رزمندگان ( برای مشمولان سهمیه رزمندگان ) و فایل عکس اسکن شده و کد نظام وظیفه و شماره سریال کارت اعتباری خریداری شده وکد سوابق دیپلم و کد سوابق پیش دانشگاهی و کد دانش آموزی و شناسنامه و کارت ملی وکد پستی محل سکونت و کد مربوط به منطقه می باشد .

 

 

زمان ثبت نام آزمون سراسری 98 کی است ؟

ثبت نام کنکور 98اقدام نمایند .داوطلبان لازم است برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام آزمون سراسری98 ابتدا سایت سازمان سنجش را چک بکنند که به محض انتشار اطلاعیه بتوانند اقدامات اولیه را انجام دهند . که احتمالا داوطلبینی که در این بازه ثبت نامی موفق به ثبت نام نشده اند فرصتی چند روزه برای متقاضیان تعیین می شود که بتوانندانتخاب رشتهکنکور 98را انجام دهند .

 

 

زمان برگزاری آزمون سراسری 98 کی است ؟

 

 

ثبت نام کنکور سراسریو ثبت نام دانشگاه آزاد امسال نیز مطابق سال های گذشته ادغام شده است .با توجه به این که آزمون سراسری آزمون بزرگی ایست .زمان برگزاری آزمون سراسری 98زمانبرگزاری کنکور 98، در روزهای 13 و 14 تیر ماه۹۸خواهد بود .

 

 

شرایط ثبت نام کنکورسراسری 98 چگونه است ؟

 

 

 

شرایط کنکور 98عمومی و اختصاصی برای ثبت نام درکنکور سراسری 98برخوردار باشند که در ادامه بدان می پردازیم . شرایط عمومی عبارتند از:عدم سوء پیشینه و اعتقادات مذهبیمی باشند .که البته شرایط دیگری نظیر نداشتن سوء پیشینه و فساد اخلاقی و عدم سابقه عضویت در سازمان های غیرقانونی وعدم مخالفت ( دشمنی ، منظور اهتراض نیست ) به نظام جمهوری اسلامی ایران.
تبصره - درصورتی که داوطلب در گذشته نسبت به نظام جمهوذی اسلامی ایران اعتراضی داشته است ، می بایست تغییر نظر وی مشخص گردد . اعتقاد داشتن به دین اسلام و یا یکی از ادیانی که در قانون جمهوری اسلامی ایران تصریح شده است .ونیز می توان ازموارد دیگر به عدم اعتیاد به مواد مخدر اشاره کرد .

 

شرایط اختصاصی کنکور سراسری 98نیز عبارتند از :کنکور سراسری 98را نخواهند داشت .

 

 

شرایط برگزاری کنکور سراسری 98

آن دسته ازداوطلبانیکه در یکی از رشته های مقطع لیسانس در دوره روزانه تحصیل کرده باشند ، طبق رای دیوان عدالت اداری در صورت پذیرش در رشته های دکتری پزشکی شامل پدندانپزشکی ، داروسازی و پزشکی در دوره روزانه امکان ثبت نام خواهند داشت .

 

 

کنکور سراسری 98را نخواهند داشت مگر درصورتی که تا اسفندماه 97 انصراف از تحصیل دانشگاه روزانه خود را بطور قطعی بدهند .

 

 

کنکور سراسری 98ثبت نام نماید و پس از پذیرفته شدن در کنکور 98 نسبت به انصراف از دانشگاه قبلی خود اقدام نماید .داوطلبان متقاضی ثبت نام کنکور سراسری 98 باید دارای مدرک پایان تحصیل دوازدهم (دیپلم نظام قدیم ) و یا مدرک پیش دانشگاهیکسب کرده باشند ویا دارای مدرک فوق دیپلم باشند و نیز یا دارای مدرکیپلم چهارساله نظام قدیم باشند .

 

 

مشاوره ثبت نام اینترنتی کنکور 98درخت دانش چگونه است ؟

 

 

ثبت نام اینترنتی کنکور سراسری 98با مشاوران مجربدرخت دانشبرای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه بامشاوره ثبت نام اینترنتی کنکور 98در ارتباط باشند.

کافیست با شماره گیری9099072943بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید و با مشاوران مجرب ما در تماس باشند .

ارسال دیدگاه

خطا ...
آدرس ایمیل وارد شده نامعتبر است.
متوجه شدم